donderdag 27 november
van 19u tot 21u
Overweeg jij om te investeren in vastgoed, maar twijfel je over het rendement of het extra werk dat verhuren met zich meebrengt?
Tijdens onze infoavond voor investeerders in Genk krijg je een helder overzicht van de mogelijkheden, zodat je met vertrouwen kan beslissen.
We leggen je stap voor stap uit hoe je vandaag nog kan profiteren van de 6% btw-regeling voor investeerders, wat dit concreet betekent voor jouw rendement én hoe je volledig ontzorgd kan worden bij de verhuring.
Donderdag 27 november om 19u
Genk Bosart
Schaapsdries 2, Genk
We ontvangen je graag met een hapje en drankje.
De plaatsen zijn beperkt, dus schrijf je tijdig in!
Korte projectschets door de ontwikkelaar: maak kennis met Genk Bosart: een duurzaam nieuwbouwproject in het hart van Genk met aandacht voor groen, comfort en rendement.
Waarom Genk vandaag een interessante investeringsregio is, met stijgende huurvraag en beperkte kwalitatieve nieuwbouw.
We tonen het reële rendement van twee investeringsscenario’s, zodat je exact weet wat je mag verwachten.
Hoe een hypothecair krediet je eigen rendement kan versterken dankzij het hefboomeffect.
19u00 – Ontvangst met broodjes en drankje
19u30 – Talk door investeringsspecialist Matexi
20u00 – Talk Estero over verhuurservice
Tot 21u00 – Mogelijkheid om al je vragen over het project te stellen
De plaatsen zijn beperkt om persoonlijk advies te kunnen garanderen.
Reserveer nu je plek via onderstaand formulier en ontdek waarom Genk Bosart een van de meest beloftevolle investeringslocaties van Limburg is.
Laat hieronder je gegevens achter, wij nemen binnenkort contact met je op om je aanwezigheid te bevestigen!