zondag 19 oktober
van 10u tot 13u
Op zondag 19 oktober openen wij van 10u tot 13u de deuren van onze allerlaatste duplexen in Haacht 't Brouwerskwartier.
Tijdens de Kijkdag ontdek je niet alleen de Matexi expertise, maar ook de sfeer van de buurt waar je misschien binnenkort woont.
Adres: Klapgat 35/302, Haacht
Ben jij op zoek naar een nieuwbouwappartement in Haacht? Dan hebben we goed nieuws voor jou! Ontdek onze allerlaatste duplexen en in Haacht 't Brouwerskwartier.
De locatie biedt je het beste van twee werelden: centraal wonen in het hart van Haacht op enkele stappen van De Markt en slechts 2 KM van Haacht-station, op een boogscheut van het drukkere leven in Leuven, Mechelen, Brussel of Antwerpen. De centrale ligging maakt het een aantrekkelijke plek om te vertoeven en je helemaal thuis te voelen.
Wil jij binnenkort goed wonen te midden van het leven in Haacht? Bezoek dan gerust onze appartementen op zondag 19 oktober van 10 tot 13u. Je bent van harte welkom.
Dit jaar blaast Matexi 80 kaarsjes uit.
In dit feestjaar staan er twee zeer grote kersen op onze verjaardagstaart, in de vorm van twee aankoopwaardebonnen van elk €40.000, geldig voor de aankoop van een Matexi woonst!