
Deze nieuwe sprankelende en autoluwe woonbuurt aan de waterkant van Vilvoorde, tegenover het park 3 Fonteinen, is in vele opzichten uniek. Dankzij de combinatie van woon- en werkgelegenheid, 3 ha aan groenzones, verkeersvrije fiets- en wandelpaden en bruisende stadspleinen, biedt 4 Fonteinen de perfecte mix van wonen, werken, winkelen en ontspannen. En dat alles aan de rand van Vilvoorde en op een boogscheut van Brussel-Hoofdstad.
Alle appartementen hebben een ruim terras om gezellig te genieten van de fenomenale uitzichten: op het water, het park 3 Fonteinen of het nieuw aangelegde Broekplein. Aan jou de keuze! De nieuwe woonbuurt heeft voor ieder wat wils: instapklare appartementen in ‘’t Sas’, lichtrijke hoekappartementen in ‘’t Brughuis’ en luxueuze appartementen met hoge plafonds in ‘Waterzicht’. Of je nu houdt van de dynamiek van het stadsleven of van de rust van het groen, je vindt ongetwijfeld een warme thuis in 4 Fonteinen.
Bekijk ons aanbod in verkoop op www.4fonteinen.be
van
Er zijn geen resultaten die voldoen aan jouw zoekcriteria.
Filters wissen
Optie
Plannen | Bekijk plan |
Aantal slaapkamers | |
Aantal badkamers | |
Tuin | |
Terras | |
Garage | |
Garagebox | |
Zolder | |
Autostaanplaats | |
Carport | |
Fietsenberging | |
Berging | |
Beschikbaarheid |
Bewoonbaar | |
Bebouwbaar | |
Grond | |
Slaapkamer 1 | |
Slaapkamer 2 | |
Slaapkamer 3 | |
Slaapkamer 4 | |
Badkamer 1 | |
Badkamer 2 | |
Badkamer 3 | |
Keuken | |
Woonkamer | |
Hal | |
Carport | |
Zolder | |
Terras | |
Tuin |
E-peil | |
Verwarming | |
Beglazing |
Klik op het plan om de loten te bekijken
×Prijs is exclusief kosten. Maar hoeveel bedragen dan de bijkomende kosten?
Bij de aankoop van een nieuwbouwwoning koopt u eigenlijk een stuk grond waarop wij voor u een constructie bouwen.
Op de grond betaalt u registratierechten (12% in Vlaanderen, 12,5% in Brussel en Wallonië) en notariskosten, op de constructie is dat 21% BTW.
Om snel te berekenen wat de totaalprijs inclusief kosten is, telt u 20% bij de prijs.
Concreet: Een woning die op de website te koop staat aan €300.000, kost inclusief kosten ongeveer €360.000.
SluitenNavigatie
Navigatie